Dr. Abdulkadir GÖKMEN

1990 senesinde Ankara’da doğdu. İlk ve Orta Öğrenimimi bitirdikten sonra 2008 yılında kazandığı Gülhane Askeri Tıp akademisinden 2014 yılında mezun oldu.

2014-2015 Gülhane Askeri Tıp Akademisi, 2015-2018 Erzincan’da Aile hekimi olarak görev yaptı.

2018-2020 yılları arasında Acil hekimi olarak Ankara’da çeşitli özel sağlık kuruluşlarında çalıştı.

Modern tıbbın kronik hastalıklar konusunda çaresiz kalışı ,hastalığın kendisini değil sadece semptomatik tedavileri ile hastaları takip etmenin sorgulaması içerisine girdikten sonra kadim tıp bilgileri konusunda araştırmalar yapmaya başladı. Gerek sağlık bakanlığının gerekse özel sağlık kuruluşlarının düzenlediği geleneksel ve tamamlayıcı tıp ile ilgili eğitimler almaya başladı.

Aldığı eğitimler esnasında bütün bu eğitimlerin tek başına yeterli olmayacağını hastaları gerçek şifaya ulaştıramayacağını fark etti ve geleneksel ve tamamlayıcı tıp eğitimlerinin tamamını kullanan bütüncül bir tıp yaklaşımı arayışı içerisine girdi. Ve yolu hayatının dönüm noktalarından olan Dr.Mustafa YAŞAR ve kurucusu olduğu RTM sistemi ile kesişti.

RTM sistemi içerisinde Dr. Mustafa YAŞAR’ın öğretileri, bilgi birikimi, 25 yıllık klinik tecrübesi ile şekillenen ,hekimlik sanatının en etkin kullanıldığı RTM felsefesiyle hastalarını takip ve tedavi etmekte.

Sertifikalar

İçeriklerimiz sadece bilgilendirme amaçlıdır. Web sitemizde tedavi edici sağlık hizmetine yönelik bilgiler içeren ögelere yer verilmemiştir. Tanı ve tedavi için mutlaka hekiminize başvurunuz.